Rzeź Banitów - początek nowego sojuszu

Usłyszane historie, wyśpiewane pieśni, wypowiedziane słowa, które utkwiły w pamięci osadników.
Shi
Posty: 1
Rejestracja: pt 06 kwie 2018, 19:27

Rzeź Banitów - początek nowego sojuszu

Post autor: Shi » pn 16 kwie 2018, 21:18

Piękno bitew jest najwidoczniejsze, kiedy to pozornie nieznajomi wojownicy łączą siły przeciwko plugawym wrogom, napadającym wyłącznie na słabsze jednostki.

5 kwietnia 1037 roku na Wyspę Młota zawitał Belgorg Lamiszczeki. Przywitany tuż u bram, spotkał na swojej drodze Shi Skarlagen i Regoona Moore'a. Gdy tylko wspomniał o niegodziwych Banitach zamieszkujących środek Lasu, każdy z Wyspiarzy, wiedział o kogo chodzi. O szajce agresorów wieści szybko się rozniosły, jednak wcześniej nikt z Wyspy nie miał tak naprawdę powodów, by się ich obawiać, a tym bardziej samemu przeprowadzać na nich atak.

Do wspomnianego dnia.

Belgorg z frakcji Pod Zielonym Krzyżem zaproponował układ, mający na celu wytępienie szkodników. Wspólny wróg oznaczał w tym wypadku stworzenie tymczasowego sojuszu, w skład którego wchodzą:
Vedgard
Wyspa Młota
Pod Zielonym Krzyżem
Czerwonogorsk
oraz Reduta Pierwszej Ksieni.

Tego samego dnia, Regoon Moore, Shi Skarlagen, Dawid Sosnowiecki oraz żądna krwi Svetlana Cvetko, ruszyli na niespodziewających się ataku Banitów, pozbawiając przytomności piątkę z nich.

Czy zło można zwalczać złem?

W oczach Boga zbrodnia jest zbrodnią, jednak każdy z wojowników wiedział, że działa w słusznej sprawie, która zaowocowała tymczasowym sojuszem pięciu Królestw.

Bóg również wynagrodził zwycięzców pozostawiając im symboliczne Głowy Grzeszników. Trofea zostały nadziane na pal, a każda z głów symbolizuje poszczególną frakcję. Każda z nich... symbolizuje nowych towarzyszy broni, którzy będą tępić szkodniki już w zalążku.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 17 kwie 2018, 15:45 przez Shi, łącznie zmieniany 1 raz.

Regoon
Posty: 4
Rejestracja: pt 06 kwie 2018, 19:30

Re: Rzeź Banitów - początek nowego sojuszu

Post autor: Regoon » pn 16 kwie 2018, 21:30

Sojusz Pięciu Królestw jest w tym momencie największą silą która sprzeciwia się bezprawiu zbirów zamieszkujących nasze ziemie. Łącząc nasze siły jesteśmy w stanie pozbyć się przestępców i ponownie zaprowadzić pokój na naszych ziemiach! W imię wspólnego dobra!

ODPOWIEDZ