Czat globalny

Wasze bądź Nasze pomysły na lepszą rozgrywkę
Jarl

Re: Czat globalny

Post autor: Jarl » śr 16 maja 2018, 17:25

Iliach pisze:
śr 16 maja 2018, 16:33
Tak samo są krzyki, że czat globalny służy dla administracji, z czym nawet administracja pluje się o to, że na globalnym wzywa się admina. Wierzcie mi, czy nie, ale miałem takie sytuacje gdzie prosiłem admina o pomoc a miałem odpowiedź zwrotną o tym abym o pomoc krzyczał na team speaku a nie na globalu...
Niestety ale miewam takie sytuacje, że moja postać często się buguje / glitchuje albo że jest jakaś sprawa. Ostatnio moja postać ni stąd ni z owąd lewitowała 3 metry nad ziemią i nie mogła się poruszyć . Jak prosiłem o pomoc na globalu to odrazu z automatu opieprz, że TS i tylko TS....
Chyba nie o tym serwerze mówisz, tutaj już od miesiąca nie widziałem żadnego GMa :)

Swirru

Post autor: Swirru » śr 16 maja 2018, 19:49

Serwer owszem nie najgorszy, nie powiem że najlepszy bo takowy nie jest ale nie jest też zły. No i jeszcze jedno, rozmawiać możemy ile chcemy ale prawdopodobnie serwer został wyłączony.

Iliach

Post autor: Iliach » śr 16 maja 2018, 20:04

Ale tak na amen? Trzeba dać w zakładce "pomysły" pomysł o tym, aby administracja uprzedzała nas o takich dłuższych przerwach w pracach serwera :mrgreen:

Tak to zero informacji, czy serwer poszedł już na amen, czy po prostu admin zapomniał opłacić ale go opłaci i serwer ruszy, czy po prostu jakieś prace są robione na serwerze, ani widu ani słychu jakiejś notki, nawet na TSie nie mogę się niczego dowiedzieć ;p

ODPOWIEDZ