Więcej RP mniej PVP gra bandytami(Propozycja)

Wasze bądź Nasze pomysły na lepszą rozgrywkę
Awatar użytkownika
Przemro

Re: Więcej RP mniej PVP gra bandytami(Propozycja)

Post autor: Przemro » wt 08 maja 2018, 19:47

Mam taki bardzo ilustrujący przykład gry Bandyt... znaczy Banitów zapraszam (wersja ocenzurowana, gdyż padło wiele miłych słów o atakujących graczach): https://youtu.be/nG534W9335A

Pozwolę opisać sytuację , grupa 5 osób buduje drogę gdy zauważa na wyspie 3 obok 3 uzbrojone osoby. Te mimo, że nie mają przewagi postanawiają atakować (super RP w mojej opinii) dodatkowo nie widzą czy mamy jakieś wsparcie w rejonie. Naszą reakcją na widok nieznanej uzbrojonej grupy, było wycofanie się, mamy broń ale nie nosimy pancerzy podczas pracy. Gdy tylko przyjeżdżają do nas i każą się nam zatrzymać i tyle. Żadnych żądań typu oddajcie coś itp.

Obrazek
*poza tym nie było nic więcej na czacie lokalnym*

W naszej opinii, jest to co najmniej śmieszne (z perspektywy RP) aby widząc, że ktoś ma broń (jak wspomniałem wcześniej mamy zawsze broń) - być w mniejszości (3 vs 5) i na cudzym terenie (zdeklarowanym, ale poza claimem) i nadal mówić aby się zatrzymał. Trochę jak by przyjść pod komisariat policji mając nóż i powiedzieć, że zaraz się ich zadźga chyba, że wszyscy oddadzą broń.

No i na podstawie "argumentu" zatrzymaj się zostaliśmy zakatowani bez żadnego rozsądniejszego powodu czy żądań, niektórzy zostali zabici. Jeżeli NIELOGICZNE zachowanie to jest definicja RP, które ma tutaj panować na serwerze to spoko, nie ma sprawy - przepraszam za zamieszanie, my podziękujemy za grę. Jeżeli jest inaczej, to proszę aby tego typu sytuacje się nie powtarzały, gdyż psują dla nas rozgrywkę.

Chętnie dowiem się opinii innych w tym temacie "grania RP", bo dla mnie jest to dalekie od RP.

Bogdan

Post autor: Bogdan » wt 08 maja 2018, 23:51

Macie czego chcieliście.

Awatar użytkownika
Przemro

Post autor: Przemro » śr 09 maja 2018, 00:59

Bogdan pisze:
wt 08 maja 2018, 23:51
Macie czego chcieliście.
Zdefiniuj proszę czego chcieliśmy?

Bogdan

Post autor: Bogdan » sob 12 maja 2018, 21:53

Jeśli grozicie że odejdziecie to przynajmniej już grajcie na tym serwerze.

ODPOWIEDZ