Strona 1 z 1

Poszukuję osady

: wt 24 kwie 2018, 18:14
autor: Swirru
Gdzieś za borem gdzieś za lasem wymachiwałem swym k....

Do rzeczy, szukam osady albo inaczej osady która poszukuje/rekrutuje ludzi. Nie interesują mnie osady zbyt duże bądź typowe mmo (bieremy jak leci, będzie pan zadowolony). Jak coś szukać Swirru na tsie bądź dać znać Jadze (Jaga).

O doświadczeniu pisać nie będę, o swoich skilach obecnych w grze także nie napisze. Wpierw chce poznać kto chciałby mnie przyjąć najlepiej na tsie.

Re: Poszukuję osady

: wt 24 kwie 2018, 22:51
autor: Bogdan
Ja bym chciał wiedzieć w czym jesteś dobry zanim miałbym Cię wziąć. Czy wiesz jak działa rozmowa kwalifikacyjna ?

Re: Poszukuję osady

: wt 24 kwie 2018, 23:56
autor: Swirru
Bogdan sam musiałbyś być jakimś mega ogarniętym graczem żeby w ogóle robić podjazdy do mnie w stylu "rozmowa kwalifikacyjna" :P

Re: Poszukuję osady

: śr 25 kwie 2018, 12:57
autor: Ranbu
Sprawiasz takie wrażenie, że jeśli jakaś osada zechciała by cię przyjąć pod swoje opiekuńcze skrzydła to ty łaskawie zrobisz tej osadzie ogromny zaszczyt zgadzając się na to, oczywiście najpierw władca owej wioski będzie musiał przed tobą przyklęknąć ucałować cię w stopę, zaoferować królewskie łoże poczęstować najlepszym jedzeniem i napitkiem, ewentualnie jakaś dziewka na własność też by nie przeszkadzała. Nie wiem kim jesteś i za kogo się masz.
Wyspa Młota nie jest zainteresowana książątkami na wygnaniu.

Re: Poszukuję osady

: śr 25 kwie 2018, 14:13
autor: Swirru
Dobre Ranbu dobre xd Sprawa wygląda prosto, nie chce żałować w późniejszym czasie dołączenia do kogoś :) Nowi/zieloni mi nie przeszkadzają broń boże nawet jest momentami zabawnie (o ile nie odwalą coś poważnego :P). A kogo dupsko zabolało z powodu wcześniejszych wpisów czy brakuje komuś dystansu to już jego problem ;)

Re: Poszukuję osady

: śr 16 maja 2018, 10:11
autor: Swirru
Temat do kasacji.